Léčba akné pomocí přístroje

Přístrojová terapie akné zmírní jeho projevy a urychlí hojení.

Nevzhledné červené skvrny nebo jizvičky po akné už vás nemusí trápit. Při léčbě akné bývá často využíváno více postupů a typů léčby, jako je například aplikace antibiotik či u žen hormonální antikoncepce, chemický peeling, kryalizace pomocí tekutého dusíku, chirurgické ošetření velkých zánětlivých ložisek apod. Velmi oblíbenou metodou je využití přístrojového ošetření akné.

  • Nevyžaduje anestezii
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Trvalé výsledky

Popis zákroku a jaké problémy řeší

DPL laser Ultimate Neo, využívá precizní technologii rejuvenace působením pulzního barvivového světla a úzkospektrální fotorejuvenaci (DPL).  

Jedná se novou optickou technologii rejuvenace pleti. Tato nová technologie spočívá ve stimulaci pokožky úzkospektrálním pulzním světlem, v jehož spektru leží také absorpční píky melaninu, kyslíku a hemoglobinu. Díky tomu, lze přesně soustředit dostatečné množství léčebné energie na cílovou tkáň. Dokáže rychle a účinně řešit problémy obličejových pih a rozšířených žilek (zarudnutí obličeje), odstranění pigmentových skvrn, k léčbě akné a omlazení obličeje. 

AR  (420-520 nm)

Endogenní porfyrin přítomný v místech akné absorbuje energii světelného pulzu a dochází k fotochemické reakci, při které se uvolňuje kyslíkový radikál ve formě singletového kyslíku. Ten následně účinně ničí propionbakterie v místech postižených akné.

1. Propionbakterie v místech akné (PAC) svými metabolickými procesy produkují endogenní porfyriny.

2. Specifická šířka pásma světelné energie proniká kůží a je absorbována porfyrinem, čímž dochází ke stimulaci uvolňování iontů singletového kyslíku.

3. Singletový kyslík pak účinně ničí propionbakterie v místech akné. 

Zákrok

Po ošetření

Pro koho ošetření není vhodné?

Pro těhotné a kojící ženy. Další omezení konzultujte se svým lékařem, před každým zákrokem je pacient seznámen s možnými kontraindikacemi a omezeními. Zároveň pacient podepisuje informovaný souhlas.

Ceny

Typ zákroku Cena od
Čelo 1.500 Kč
Tváře2:500 Kč
Obličej3.500 Kč
Ramena 4.000 Kč

Rezervovat

Rádi zodpovíme vaše dotazy, nebo si můžete objednat online nezávaznou konzultaci s odborníkem.

Rezervovat